Микулинецька громада
Теребовлянський район, Тернопільська область

Новини громади

Ділимося досвідом розвитку громади

Дата створення: 08:29 26.09.2017

19 вересня до нашого містечка приїжджали журналісти із Миколаївської та Херсонської областей, які вивчали на місцях процес реформи децентралізації та зокрема досвід розвитку громад Тернопільщини.  У нашій громаді гостей зустрів Горячов Володимир Євгенович , т.в.о. голови Микулинецької селищної ради. Журналісти відвідали Микулинецький "Бровар", пожежну частину. Також Волчаста Наталія, керівник гуртків Микулинецького центру дітей та юнацтва, провеладля них  екскурсію історико-краєзнавчими пам"ятками нашого селища.

У Микулинецькій громаді запрацювала система електронних петицій!

Дата створення: 15:20 22.09.2017

Рішенням №303 Виконавчого комітету селищної ради прийнято "Положення про електронні петиції". Відтепер мешканці громади на офіційному сайті можуть реєструвати свої звернення до голови, депутатів  та виконавчих органів селищної ради. У випадку, якщо петиція протягом 90 календарних днів набере підтримку мінімум 1% мешканців громади (80 голосів), вона буде розглянута відповідними виконавчими органами на предмет її реалізації. Детальніше про систему електронних петиції ви можете дізнатись на сайті селищної ради у розділі "Положення про електронні петиції". Запрошуємо мешканців громади брати активну участь у житті громади шляхом подання електронних петицій.

Якість на висоті!

Дата створення: 08:51 22.09.2017

Раді повідомити, що  Міжнародному конкурсі пива, безалкогольних, слабоалкогольних напоїв, мінеральних та питних вод, солоду пивоварного "Свято пива-2017" ТОВ "Микулинецький Бровар" був оціненний високими нагородами: -два види пива "Тернове поле" та "Медове" отримали найвищі нагороди Гран-Прі. -Микулин Лагер було нагородженно срібною медаллю. -Микулинецькі напої зі смаком смородини нагородили золотою медаллю. Дякуємо колективу ТОВ "Микулинецький Бровар" за незмінно високу якість продукції, що славить наше містечко на всю країну!

Результати опитування мешканців нашої громади (частина 1)

Дата створення: 10:30 20.09.2017

До уваги мешканців громди! Ми починаємо публікацію результатів опитування мешканців нашої громади "Фондом підтримки місцевої демократії", що проводилося у травні 2017 року у всіх населених пунктах громади. Пропонуємо переглянути першу частину результатів опитування. В подальшому результати будьть публікуватися на даному сайті щосереди.

Вітаємо Віктора Петрова з перемогою у Кубку України з боксу!

Дата створення: 09:36 20.09.2017

Уже вкотре наш земляк Віктор Петров дає нам привід пишатися ним. 10 вересня він здобув перемогу у Кубку України з боксу, що відбувся у місті Маріуполь. Окрім того, на думку журі, його було визнано найкращим боксером цих змагань. Микулинецька громада щиро приєднується до вітань і зичить Віктору подальших перемог та здобутків!

Маленький Микулинчанин вдруге став чемпіоном Європи!

Дата створення: 09:17 20.09.2017

  На «Дитячих Європейських іграх», що проводились у м. Брно (Чехія), у категорії стрибки у висоту впевнену перемогу здобув 11-річний житель Микулинець Чауш Матвій. Із результатом 1м 45 см юнак обійшов представників Словаччини та Німеччини, і вже другий рік поспіль став чемпіоном Європи.

Увага! З 15 серпня по 15 вересня відбудеться прийом проектних заявок для громадського бюждету!

Дата створення: 10:21 09.08.2017

Запрошуємо активних мешканців громади реалізувати свої ідеї щодо покращення інфраструктури нашої громади. Якщо у вас є цікаві ідеї і бажання втілити їх у життя - значить настав ваш час. Відтепер, відповідно до положення про громадський бюджет, мешканці нашої громади мають можливість реалізувати свої ініціативи (вартістю від 10 до 100 тис. грн) за рахунок бюджету Микулинецької селищної ради. Звертаємо Вашу увагу, що проектні заявки від громадян прийматимуться з 15 серпня по 15 вересня. Опісля вони пройдуть процедуру голосування на офіційному сайті громади і проекти-переможці будуть реалізовані коштом селищної ради у наступному році. Усю детальнішу інформацію, а також додатки і бланки заяв, ви можете прочитати на офіційному сайті в розділі "Положення про громадський бюджет".

Затверджено список дітей на безкоштовне оздоровлення

Дата створення: 16:13 02.08.2017

До уваги батьків! Затверджено список дітей пільгових категорій, що будуть оздоровлені за рахунок Микулинецької селищної ради. Відповідно до програми селищної ради Про оздоровлення дітей пільгових категорій було затверджено список дітей, що поїдуть на оздоровлення  з 10 до 30 серпня у дитячий оздоровчий табір "Ромашка"  (с Нирків Заліщицького району). Відповідно до поданих заяв та супровідних документів був затвердений такий перелік дітей:

Запрошуємо активних мешканців ОТГ взяти участь у тренінгу!

Дата створення: 11:26 25.07.2017

Запрошуємо на тренінг для представників Микулинецької ОТГ, який відбудеться в м.Тернопіль 15-16 серпня 2017 року. На тренінгу будуть розглянуті методи доброчесного врядування в ОТГ, кращі практики застосування антикорупційних механізмів та зближення влади і громади, зокрема: Бюджетні процеси та прозорість бюджету. Аналіз бюджету (як вміти читати бюджет); Прозорість та доброчесність прийняття рішень на місцевому рівні (як стати доступнішим і зрозумілішим владі для громадян); Конфлікт інтересів (як запобігати цьому); Державні закупівлі в ОТГ (як конкурентно і прозоро їх здійснювати); Призначення посадових осіб, конкурсний відбір. Формування Антикорупційних рад в ОТГ.