Микулинецька громада
Теребовлянський район, Тернопільська область

Новини громади

Запрошуємо активних мешканців ОТГ взяти участь у тренінгу!

Дата створення: 11:26 25.07.2017

Запрошуємо на тренінг для представників Микулинецької ОТГ, який відбудеться в м.Тернопіль 15-16 серпня 2017 року. На тренінгу будуть розглянуті методи доброчесного врядування в ОТГ, кращі практики застосування антикорупційних механізмів та зближення влади і громади, зокрема: Бюджетні процеси та прозорість бюджету. Аналіз бюджету (як вміти читати бюджет); Прозорість та доброчесність прийняття рішень на місцевому рівні (як стати доступнішим і зрозумілішим владі для громадян); Конфлікт інтересів (як запобігати цьому); Державні закупівлі в ОТГ (як конкурентно і прозоро їх здійснювати); Призначення посадових осіб, конкурсний відбір. Формування Антикорупційних рад в ОТГ.

Прем'єр-міністр у Микулинцях!

Дата створення: 12:54 21.07.2017

20 липня у рамках візиту на Теребовлянщину  Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман  разом з головою Тернопільської ОДА Степаном Барною відвідав  Микулинці. Зокрема очільник уряду завітав у ТОВ "Микулинецький Бровар".

Літо в яскравих кольорах!

Дата створення: 11:42 21.07.2017

Минулого тижня, зусиллями працівників ТОВ "Микулинецький Бровар", ПАТ "Булат" та активістів ГО "Микулинецька ініціатива" було оновлено унікальні дорожні знаки-близнюки нашого містечка та "ворота-колоски" при в'їздах з Тернополя та Теребовлі. Дана акція стала можлива завдяки ініціативі та організаційній підпримці очільників місцевих підприємств - В.С.Трояна та О.В.Ковальчука. Дуже приємно коли приватні структури та громадські активісти спільним зусиллями роблять красиві та корисні справи. Виконавча влада Микулинець дякує вам за вашу працю.

Робота у Микулинецькій опорній загальнооосвітній школі!

Дата створення: 10:46 21.07.2017

Микулинецька опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів приймає на роботу: 1. Соціального педагога (вимоги - професійна освіта). 2.  Водія шкільного автобуса  (вимоги - водійське посвідчення категорії D, безперервний стаж роботи водієм автобуса не менше п’яти останніх років, відсутність протипоказань за станом здоров'я) Детальна інформація за номером телефону 050-859-60-30 (Зоряна Степанівна Шафранська);

Встановлено розмір ставок місцевих податків та зборів на 2018 р.

Дата створення: 13:38 29.06.2017

До уваги мешканців громади! Керуючись податковим кодексом України та законом "Про місцеве самоврядування в Україні" рішенням 24 сесії Микулинецької селищної ради №608 від 23 червня 2017 року встановлено місцеві податки та збори на 2018 рік на території Микулинецької селищної ради. Просимо мешканців громади ознайомитися зі ставками місцевих податків та зборів у викладеному нижче документі.

Реалізуйте власні ініціативи за рахунок Бюджету участі громади!

Дата створення: 10:21 29.06.2017

Рішенням селищної ради №611 від 23 серпня було задверджено Положення про Громадський бюджет Микулинецької ОТГ. Відтепер, відповідно до цього положення, мешканці нашої громади мають можливість реалізувати свої ініціативи (вартістю від 10 до 100 тис. грн) за рахунок бюджету Микулинецької селищної ради. Звертаємо Вашу увагу, що проектні заявки від громадян прийматимуться з 15 серпня по 15 вересня. Опісля вони пройдуть процедуру голосування на офіційному сайті громади і проекти-переможці будуть реалізовані коштом селищної ради у наступному році. Усю детальнішу інформацію, а також додатки і бланки заяв, ви можете прочитати на офіційному сайті в розділі "Положення про громадський бюджет".

Реставрація Микулинецької фортеці

Дата створення: 08:37 29.06.2017

Микулинецьку фортецю реставрують. Наразі там щодня четверо майстрів оновлюють стіни, щоб зробити цю історичну пам’ятку більш привабливою для туристів. «Зараз для нас основне – це зупинити руйнування замку, законсервувати споруду. Робочі очищають його від деревини, яка росте поміж камінням та укріплюють стіни, щоб будівля не розвалювалася. Відновлювальні роботи проводять за сприяння Національного заповідника «Замки Тернопілля», до якого входить Микулинецький замок», - розповідає  голова громади Петро Осіпчук. 

Оновлена інформація щодо оздоровлення дітей пільгових категорій та обдарованих дітей громади

Дата створення: 15:11 23.06.2017

Відповідно до Програми оздоровлення та відпочинку дітей  Микулинецької об’єднаної територіальної програми на 2016-2018 роки у поточному році планується оздоровлення дітей пільгових категорій коштом Микулинецької селищної ради.  Місце відпочинку оздоровчий табір "Ромашка" (с.Нирків Заліщицького району) Дата відпочинку: 10-30 серпня 2017 р. Просимо батьків дітей пільгових категорій та обдарованих дітей громади з метою подальшого їх  до 21 липня 2017 р. подати наступні документи: