Влада зустрілася з молодими учасниками форуму «DOBRE ДІЙ»

Фото без опису21 червня селищний голова зустрівся із активною молоддю громади - учасниками форуму «DOBRE ДІЙ». Юні активісти обговорили з владою власні ідеї проектів, які вони мають бажання реалізувати в рамках підтримки молоді програмою "DOBRE". Зокрема були обговорені та схвалені владою наступні проектні ідеї: "Організація сплаву по Дністру як засобу консолідації обдарованої молоді та активних діячів місцевих громадських організацій", "Проведення відкритого кубку Микулинецької громади з міні-футболу з метою підтримки та популяризації спорту у громаді", "Встановлення пішохідного фонтану на центральній площі в смт. Микулинці, як туристично привабливої зони відпочинку для дітей та молоді громади".