Микулинецька селищна рада оголошує конкурс на визначення виконавця по наданню послуг щодо капітального ремонту даху Заздрістьської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Конкурсна пропозиція претендентів має містити пропозицію про вартість надання послуг з урахуванням ПДВ та перелік документів, які подаються на конкурс по відбору виконавців:

• Заява про участь в конкурсі;
  • Копії про установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду з ЄДРПОУ (для претендента  - юридичної особи)
  • Копії ліцензії.

Цінові пропозиції приймаються протягом 14-ти календарних днів з дня публікації даного оголошення.

Пропозиції надавати за адресою: 48120 вул. С.Бандери, 11 смт. Микулинці Теребовлянського району Тернопільської області.   Тел. (03551)5-12-52, (03551)5-10-42, (03551)5-12-38

Із проектною документацією на виконання робіт можна ознайомитися у Микулинецькій селищній раді. Додаткова інформація за номером 0964470660.