Заходи з проведення двомісячника благоустрою

З А Х О Д И

по проведенню двомісячника з благоустрою, озеленення та санітарного очищення території Микулинецької селищної  ради

з 01 березня  по 30 квітня  2017 року

1.Селищна рада , архів – прибирання прилеглої території  адмінбудівель на вулиці Ст. Бандери.

2.ПАТ “ Булат “ – вулиця Тернопільська (від вулиці Санаторної до заправки, від автозупинки до житлових будинків /права сторона).

3.СВАТ «Микулинецький» -прилегла територія та ліва сторона до знаку в”їзд в смт.Микулинці.

4.СПД Воловець, СПД Теслюк – від заправки  до знаку  в”їзд в смт.Микулинці.

5.Микулинецьке АТП  16144 – прилегла територія та всі автозупинки, Микулинецька ОФТКЛ реабілітації, автошкола, Микулинецька КРЛ   - прилегла територія.

6.СПД Свірський В., СПД Равлюк Т., СПД Грох І.М.,СПД Борис В.С., СПД Пацула А.В. – прилеглі території по вул.Тернопільській, Грушевського, 22Січня.

7.ПОЛІГОН : Завісляк В.П., Завісляк Ю.В., Бельзецький Б.А., Кучвар Р. Кожушко О. Малиш Р. Чабан М. ,Лихач В.–    прилегла територія навколо полігону.

8.СПД , які мають майно на території  колишньої фабрики “ Медобори”- прилегла територія,  навкруги ліквідувати смітники.

9.Бойня -   прилегла територія, особливо біля річки Серет.

10.ДП «Тернопільське лісове господарство» – прилегла територія, включаючи пам’ятник   жертвам тоталітаризму.

11.СПД Стечишин А. – прилегла територія \ почистити рів біля криниці\.

12.Магазини: «Господар», Продукти”,» Масар «Автозапчастини”, «Бедранка» “Колобок”, “Віка”, “Ольвія”, «Казкова» “Галка”, кафетерій, ресторан „Дружба”, магазин «Теко»,  бар ”Бровар”,  бар по вул.Тернопільська , м-н “Пролісок”, бар “Вікторія”, “Смак”, “Лілея”, “Мальви”, «Карпати»“Продтовари”- Матлага,  3 ( три) аптеки, «Приватбанк» , ощадбанк, кіоск /Пацула А./, перукарні - впорядкування прилеглих територій.

13.  ТОВ « Микулинецький Бровар» -  впорядкування  прилеглої території.

14.ТЗОв ”Західінвест”, ТзОВ ”Горизонт” «Гарт» - впорядкування  прилеглої території.

15.Будинки Культури і всі клуби сіл– прилегла  територія.

16. СПД Грох  М.М. – меблевий цех, магазин  – прилеглі території.

17.СПД Савальський, СПД Буртак,  МП “Смак”,  ПАП “Надзбруччя”, санаторій “Медобори” – прилеглі території   в напрямку села Конопківка.

18.ПП Михневич М.П.,ПП  Бельзецький  В.А. ПП Ковальчук Е.Й.ПП Фука Л, ПП Нога М.– прилегла територія біля власних об’єктів.

19. МП “ Весна “, поліклініка, «Укрпошта», «Укртелеком» -  прибирання  прилеглих територій.

20. СПД  Олійник Р.І. магазин, диско-бар «Ольвія», житловий будинок по вул.Грушевського СПД Шкільна Г.В. «Нова пошта», СПД  Полевода Н.Л., магазин «Їжачок», магазин «Подільський фермер» -  прибрати прилеглу територію по вул. Міцкевича та вул. Грушевського.

21. Працівники бібліотеки, техпрацівники селищної ради -

територія поблизу Микулинецької бібліотеки.

22. Т.в.о. старост с. Заздрість, с. Дворіччя, с. Ладичин – прибирання вулиць, зупинок, кладовищ сіл.

23. ГО «Микулинецька ініціатива» - вул. Тернопільська, урочище «Стромки», обочини дороги від смт. Микулинці до с. Конопківка.

24. СПД Ваврик В.М. Охольському В.Т. Васютяк В.Б. Лех В.І., Лишак В.,Дембрович І.П. та  всім  іншим підприємцям, які працюють на території Микулинецької селищної ради – прибирання  прилеглої  території біля власних об’єктів, підрізка та очистка зелених насаджень.

25.Власникам приватних будинків, головам вуличних комітетів  організувати та забезпечити скошування трав, підрізку , очистку зелених насаджень та  прибирання на території селищної ради біля власних будівель до проїжджої частини.